ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

/Files/images/glavnaya/IMG_4378.JPG


Доброго дня шановні батьки та вихованці!

На разі зі ситуацією, яка склалась у нашій країні ми працюємо дистанційно.

Але карантин нам не заважає розвиватись та йти до своїх цілей, тому ми прагнемо разом з Вами до вершин.

Приєднуйтесь до нашої сторінки на facebook, ми не зупиняємось, а йдемо далі, танцюємо, читаємо, малюємо та вчимось новому он лайн.

Наші вихованці не відпочивають на карантині . Завдання роздані, діти тренуються))))
Приєднуйтесь до флешмобу "Як ти займаєшся на Карантині"?

  • Зразковий художній колектив "Майстерня живопису та дизайну "Палітра" дистанційно готують роботи одразу для декількох конкурсів: Міський конкурс "Первоцвіти під охороною", Всеукраїнський конкурс мистецтв "Україна - країна талантів - 2020", Всеукраїнський фестиваль "Чисті роси", V Національний конкурс дитячого малюнку "Лицарський вчинок" та участь у міжнародному конкурсі, Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв "Морська фантазія", Всеукраїнський конкурс "Знай і люби свій край", Всеукраїнський конкурс "За нашу свободу", Конкурс "Політ до місяця і далі", Виставка дитячої творчості "Кольорова музика Володимира Івасюка до 50-річчя створення пісні "Червона рута".
  • Малюки студії "Дошколярик" теж продовжують навчання. Пропонуємо зробити завдання в зошиті Весна та поєднати з художньою творчістю. Отже: зошит Весна переходимо на с 6-7 "Перші весняні квіти" та "Рослини навесні" Зверніть увагу, що проліски і підсніжники-це різні квіти. Проліски сині, підсніжники білі, але вони всі відносяться до первоцвітів. Разом з нашим педагогом Наталією Загоняйло пропонуємо зробити підсніжники своїми руками. Адже усі первоцвіти занесені до Червоної книги, тому рвати їх заборонено, а купляючи їх у продавців ми теж сприяємо їх зникненню
  • Приєднуйтесь до гуртківців ОСНОВИ IT та Курсу мікроелектроніки. В нас гарна новина - нарешті зявились нові цікаві конструктори. З керівником гуртка Віталієм Кондрачем в Експеременті N1 ми познайомимось з одним із найпоширенішим радіоелементів РЕЗИСТОРОМ, детально розглянемо послідовне зєднання резисторів та навчимось розраховувати, а також, вимірювати за допомогою мультиметра загальний опір електричного ланцюга. Переходьте на наш youtube канал і навчаємось далі)

Переходьте на нашу сторінку у facebook, Ваc чекають цікаві матеріали всіх гуртків, сторінка психолога з цікавими та пізнавальними статтями, хореографія, гімнастика, handmade та багато іншого.

Бажаємо всім здоров'я, позитивного настрою та внутрішнього спокою.

/Files/images/123.jpeg

/Files/images/изображение_viber_2020-04-26_18-19-58.jpg

34 річниця катастрофи: сьогодні День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року о 1 год. 23 хв. на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу. Внаслідок вибуху виникла пожежа, яка перекинулася на дах третього енергоблоку. Майже одразу на місце аварії приїхали пожежники. Вогонь гасили до 5 години ранку. Проте, у середині самого четвертого блоку його вдалося ліквідувати лише 10 травня, коли більша частина графіту згоріла.

Після вибуху та пожежі утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише території сучасної України, Білорусі та Росії, але й території багатьох європейських країн – Швеції, Австрії, Норвегії, Німеччини, Фінляндії, Греції, Румунії, Словенії, Литви, Латвії. За Міжнародною шкалою ядерних подій (INES) цю аварію класифікували за найвищим – сьомим рівнем небезпеки.

Радіоактивного ураження зазнали близько 600 000 осіб, насамперед, ліквідатори катастрофи. Навколо ЧАЕС створена 30-кілометрова зона відчуження. Понад 2,5 мільйонів мешканців України страждають від захворювань, спричинених опроміненням, і близько 80 тисяч із них отримують допомогу. За даними міжнародних організацій, в результаті аварії померли 60 тисяч ліквідаторів, а 165 тисяч стали інвалідами, у Європі зафіксовано 10 тисяч випадків вроджених патологій у новонароджених та 10 тисяч випадків раку щитоподібної залози.

У результаті цієї катастрофи з сільськогосподарського користування було виведено понад 5 млн га земель. Задля запобігання розповсюдженню радіації наприкінці 1986 року зруйнований реактор накрили спеціальним «саркофагом». Спорудження нового «саркофагу» розпочалось у 2012 році. 29 листопада 2016 року на об’єкт «Укриття» було насунуто Арку Нового безпечного конфайнмента. За задумом проектувальників, нова споруда зможе вирішити проблему, як мінімум, на 100 років, хоча ліквідувати станцію планують у 2065 році.

Ми пам'ятаємо всіх поіменно: і тих хто відійшов у вічність, і тих, з ким маємо честь жити і працювати разом. Низький уклін і довічна шана всім, хто брав участь у подоланні чорнобильського лиха, хто ціною власного життя подарував майбутнє всьому людству.

Відкрито набір у гуртки на 2019-2020 рік

Запрошуємо навчатися!

centr-tvorchostі-dіtej-ta-junactva/Files/images/steam2.jpg

Запрошуємо на навчання до STEAM - лабораторії ЦТДЮ


Шановні діти та батьки!

Двері нашого закладу гостинно відкриті для тих, кто хоче навчитися малювати та співати,танцювати, конструювати, створювати моделі літаків та кораблів, мріяти і втілювати у життя свої мрії.


Галерея "Smart-device 23-24.11.19"