Інформація про заклад

Центр творчості дітей та юнацтва – багатопрофільний навчальний заклад, що є складовою частиною системи освіти Святошинського району м. Києва. Центр здійснює навчання і виховання дітей та юнацтва в позанавчальний час, забезпечує умови для отримання вихованцями позашкільної освіти, ранньої профілізації, становлення творчої особистості.

В центрі працює 32 гуртки під керівництвом 49 педагогів. Серед них : 5 відмінників освіти України, 1 нагороджений нагрудним знаком «Софія Русова», 4 мають звання «керівник гуртка-методист»; 2 кандидати у майстри спорту, 2 майстри спорту. Гуртки ЦТДЮ працюють за напрямками: науково-технічним; вокально-хореографічним; декоративно-ужитковим; краєзнавчим; театральним; спортивно-оздоровчим; гуманітарним.Високий рівень навчання гуртківців підтверджується щорічними перемогами вихованців, гуртків і колективів у районних, міських, всеукраїнських і міжнародних конкурсах, фестивалях, турнірах та змаганнях.

У закладі працюють 2 музеї. Історико- краєзнавчий музей «Пам’ять», який було створено та зареєстровано у 2007 році. Та фольклорно-етнографічний музей «Світлиця», виконаний за вимогами декору минулих часів.

Інновацією останніх років стало застосування у професійній практиці методичного портфоліо педагогів та портфоліо вихованців, використання проектних технологій у навчально-виховному процесі, участь у районних та міських етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН та конкурсу-захисту проектних робіт вихованців позашкільних навчальних закладів.

Пошукова діяльність, допрофільна та профільна підготовка вихованців ведеться на базі майстерень - слюсарної та столярної, 2 художніх майстерень та 3 лабораторій – авіамодельної, судномодельної та фотолабораторії. У Центрі працюють 8 навчальних кабінетів, 3 хореографічні зали а також виставкова зала.

Приоритетні напрямки розвитку закладу: розробка та реалізація інноваційної моделі навчально-виховної діяльності закладу; впровадження у навчально-виховний процес інклюзивної освіти та технологій роботи з обдарованими дітьми;; упровадження інформаційних технологій у діяльність позашкільного навчального закладу.

Кiлькiсть переглядiв: 0