Вітаємо команду ЦТДЮ з третім місцем на міжнародних змаганнях з робототехніки ХАКАТОН-2017

Вітаємо команду Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району м. Києва з третім місцем на міжнародних змаганнях з робототехніки ХАКАТОН-2017, що проходив 17-19 жовтня на базіНВК № 141 "ОРТ" м.Києва під час якого 12 команд з різних міст спільно працювали над вирішенням проблеми: "Безпека в нашому житті". Протягом трьох днів учасники мали створити і презентувати свою унікальну ідею.

.

.


А це наші ХАКАТОНЩИКИ, вихованці STEAM-лабораторії Центру творчості: Мельников Василь( студія робототехніки "Евріка")-програміст, Кондрашина Олексій (студія робототехніки "Евріка") та Баранов Георгій (студія робототехніки "Евріка")- інженери-конструктори, єдина дівчина в команді Зубова Ольга( гурток web-дизайну та комп'ютерної графіки, керівник Михайличенко Катерина)-автор дизайн-пректу та PR-менеджер, тренер команди Костянтин Мульганов (керівник студії робототехніки "Евріка").

Дякуємо всім, хто вірив та вболівав за нас!

Так як це перша наша спроба, ми бажали своїм вихованцям...ні, не перемоги, а командного духу, креативних ідей та отримати задоволення та нові навички, що необхідні у майбутньому! 12 команд готувалися до виступу та показу своїх пристроїв...нерви у напрузі. Міжнародне жюрі готове, а у нас дебют.... Та дякуючи дуже демократичній атмосфері, яку створили організатори конкурсу, всі команди захищались чудово і навіть відповідали на каверзні запитання членів жюрі щодо економічної доцільності втілення цих винаходів, або щодо дослідження світових аналогіа....І нарешті підсумок триденних змагань, 12 креативних ідей та проектів!

І, не можемо повірити, уррра! Третє місце за нами!! А іще міжнародне незалежне жюрі відзначило наших хакатонщиків спеціальним призом за реалістичний проект, який може бути втілений у життя!

Хочете взяти участь у наступних ХАКАТОНАХ? Є така можливість! Оберіть собі справу до душі та запишіться на навчання до будь-якого технічного гуртка STEAM-лабораторії Центру творчості! Ви іще не здогадуєтесь на що здатні!

/Files/images/novosti/191017/24.jpg /Files/images/novosti/191017/10.jpg

/Files/images/novosti/191017/01.jpg /Files/images/novosti/191017/27.jpg

/Files/images/novosti/191017/22.jpg /Files/images/novosti/191017/20.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 33