Повернутися до звичайного режиму
Рослякова Світлана Дмитрівна директор
Іваннікова Ірина Олександрівна заступник директора з навчально-виховної роботи
Дем'яненко Людмила Василівна заступник директора адмінистративно-господарчої роботи
Бондаренко Гульнара Андріївна завідуюча науково-технічним відділом
Сіра Гелена Ігорівна завідуюча естетичним відділом
Урянська Тетяна Опанасівна методист
Пустільнік Світлана Анатоліївна методист
Рудич Валентина Олексіївна методист, завідуюча історико-краєзнавчим музеєм «Пам'ять»
Рогова Поліна Сергіївна психолог
Шейко Надія Іванівна культорганізатор
НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМОК
Рябикін Іван Васильович керівник клубу картингистів «Веркон»
Наливайко Валерій Савелійович керівник судномодельного гуртка
Войнаровський Богдан Борисович керівник студіі радіокерованих моделей «Атмосфера»
Мульганов Костянтин Юрійович керівник студії розробки інноваційних пристроїв «Евріка», керівник гуртка художнього випилювання лобзиком
Макарова Катерина Юріївна керівник клубу комп'ютерна графіка та web-дизайн
Ватиль Костянтин Валентинович Керівник гуртка «Основи IT, та мікроелектроніки»
ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВИЙ НАПРЯМОК
Реутова Татьяна Миколаївна керівник гуртка художньої кераміки
Ігнатенко Лідія Петрівна керівник гуртка «Handmade»
Ізаак Лариса Іванівна керівник Зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва та дизайну
Кузьменко Анеля Йосипівна керівник Зразкового художнього колективу майстерні живопису та дизайну «Палітра»
Путов Геннадій Сергійович керівник гуртка різблення по дереву
Кузьменко Світлана Василівна керівник гуртка «Стиль та мода»
ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ НАПРЯМОК
Мельник Олена Борисівна Художній керівник Народного художнього колективу ансамблю танцю «Вітамінчики»
Мельник Назарій Олегович Педагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю танцю «Вітамінчики»
Заремба Вікторія Ананіївна Звукорежисер Народного художнього колективу ансамблю танцю «Вітамінчики»
Григор’єва Ірина Леонідівна Художній керівник Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Савченко Олена Миколаївна Педагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Звєрєва Катерина Едуардівна Педагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Сушка Анастасія Ігорівна Педагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Єфименко Анна Вікторівна Педагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Рахуба Олена Семенівна Керівник Зразкового художнього колективу ансамблю сучасного танцю «Едельвейс»
Долгіх Олена Володимирівна Педагог-хореограф Зразкового художнього колективу ансамблю сучасного танцю «Едельвейс»
Казакова Єлизавета В’ячеславівна Керівник Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Викрутаси»
Кузьменко Інна Юріївна Педагог-хореограф Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Викрутаси»
Вахліовська Олександра Дмитрівна Керівник Зразкового художнього колективу шоу-балету «Dance Style»
Скопненко Анна Олександрівна Керівник Зразкового художнього колективу шоу-балету «Dance Style»
Івженко Евгенія Вікторівна Педагог-хореограф Зразкового художнього колективу шоу-балету «Dance Style»
Дацюк Ірина Степанівна Керівник ансамблю бальної хореографія «Лінія танцю»
Лабенська Людмила Володимирівна Керівник студії естрадного вокалу «Консонанс»
Некрасова Наталія Вікторівна Керівник вокальної студії «Веселі нотки»
Стукало Андрій Вікторович Керівник музичної студії «Чарівні струни»
Лобанова Ярина Вікторівна Керівник театрального гуртка «Ґроно»
ГУМАНІТАРНИЙ НАПРЯМОК
Ковальчук Ніна Євгенівна керівник гуртка «Англійська мова»
Іваннікова Ірина Олександрівна керівник студії раннього розвитку «Дошколярик», педагог групи з 5 років
Бондаренко Гульнара Андріївна педагог студії раннього розвитку «Дошколярик», групи з 4 років
Загоняйло Наталія Олександрівна педагог студії раннього розвитку «Дошколярик», групи з 3 років
Рогова Поліна Сергіївна педагог«Англійська для малюків»
Блінова Наталія Сергіївна Хореограф
СПОРТИВНий НАПРЯМОК
Хоменко Микола Васильович керівник гуртка «Шахи та шашки»
Рослякова Світлана Дмитрівна директор
Іваннікова Ірина Олександрівна заступник директора з навчально-виховної роботи
Дем'яненко Людмила Василівна заступник директора адмінистративно-господарчої роботи
Бондаренко Гульнара Андріївна завідуюча науково-технічним відділом
Сіра Гелена Ігорівна завідуюча естетичним відділом
Урянська Тетяна Опанасівна методист
Пустільнік Світлана Анатоліївна методист
Рудич Валентина Олексіївна методист, завідуюча історико-краєзнавчим музеєм «Пам'ять»
Рогова Поліна Сергіївна психолог
Шейко Надія Іванівна культорганізатор
НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ НАПРЯМОК
Рябикін Іван Васильович керівник клубу картингистів «Веркон»
Наливайко Валерій Савелійович керівник судномодельного гуртка
Войнаровський Богдан Борисович керівник студіі радіокерованих моделей «Атмосфера»
Мульганов Костянтин Юрійович керівник студії розробки інноваційних пристроїв «Евріка», керівник гуртка художнього випилювання лобзиком
Макарова Катерина Юріївна керівник клубу комп'ютерна графіка та web-дизайн
Ватиль Костянтин Валентинович Керівник гуртка «Основи IT, та мікроелектроніки»
ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВИЙ НАПРЯМОК
Реутова Татьяна Миколаївна керівник гуртка художньої кераміки
Ігнатенко Лідія Петрівна керівник гуртка «Handmade»
Ізаак Лариса Іванівна керівник Зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва та дизайну
Кузьменко Анеля Йосипівна керівник Зразкового художнього колективу майстерні живопису та дизайну «Палітра»
Путов Геннадій Сергійович керівник гуртка різблення по дереву
Кузьменко Світлана Василівна керівник гуртка «Стиль та мода»
ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНИЙ НАПРЯМОК
Мельник Олена Борисівна Художній керівник Народного художнього колективу ансамблю танцю «Вітамінчики»
Мельник Назарій Олегович Педагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю танцю «Вітамінчики»
Заремба Вікторія Ананіївна Звукорежисер Народного художнього колективу ансамблю танцю «Вітамінчики»
Григор’єва Ірина Леонідівна Художній керівник Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Савченко Олена Миколаївна Педагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Звєрєва Катерина Едуардівна Педагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Сушка Анастасія Ігорівна Педагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Єфименко Анна Вікторівна Педагог-хореограф Народного художнього колективу ансамблю естрадного-спортивного танцю «Стелз»
Рахуба Олена Семенівна Керівник Зразкового художнього колективу ансамблю сучасного танцю «Едельвейс»
Долгіх Олена Володимирівна Педагог-хореограф Зразкового художнього колективу ансамблю сучасного танцю «Едельвейс»
Казакова Єлизавета В’ячеславівна Керівник Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Викрутаси»
Кузьменко Інна Юріївна Педагог-хореограф Зразкового художнього колективу ансамблю народного танцю «Викрутаси»
Вахліовська Олександра Дмитрівна Керівник Зразкового художнього колективу шоу-балету «Dance Style»
Скопненко Анна Олександрівна Керівник Зразкового художнього колективу шоу-балету «Dance Style»
Івженко Евгенія Вікторівна Педагог-хореограф Зразкового художнього колективу шоу-балету «Dance Style»
Дацюк Ірина Степанівна Керівник ансамблю бальної хореографія «Лінія танцю»
Лабенська Людмила Володимирівна Керівник студії естрадного вокалу «Консонанс»
Некрасова Наталія Вікторівна Керівник вокальної студії «Веселі нотки»
Стукало Андрій Вікторович Керівник музичної студії «Чарівні струни»
Лобанова Ярина Вікторівна Керівник театрального гуртка «Ґроно»
ГУМАНІТАРНИЙ НАПРЯМОК
Ковальчук Ніна Євгенівна керівник гуртка «Англійська мова»
Єрмолаєва Анастасія Олександрівна керівник гуртка Фотожурналістики
Лисак Олександр Леонідович керівник гуртка Фотожурналістики
Іваннікова Ірина Олександрівна керівник студії раннього розвитку «Дошколярик», педагог групи з 5 років
Бондаренко Гульнара Андріївна педагог студії раннього розвитку «Дошколярик», групи з 4 років
Загоняйло Наталія Олександрівна педагог студії раннього розвитку «Дошколярик», групи з 3 років
Рогова Поліна Сергіївна педагог«Англійська для малюків»
Блінова Наталія Сергіївна Хореограф
СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ НАПРЯМОК
Хоменко Микола Васильович керівник гуртка «Шахи та шашки»
Кiлькiсть переглядiв: 216