Баранов Георгій – вихованець авіамодельного гурт /Files/images/deti/1/IMG_0092.JPG
Керівник – Назаренко Леонід Іванович.

Другий рік відвідує Георгій авіамодельний гурток. За цей час він засвоїв конструкцію і теорію виготовлення моделі літака, аеродинаміку та матеріалознавство. Це дало можливість за допомогою Леоніда Івановича виготовити не одну модель, починаючи від простих планерів до радіокерованих пілотажних моделей.

У цьому році Георгій вперше приймав участь у змаганнях на першість м. Києва з авіамодельного спорту. В класі радіокерованих гоночних моделей в приміщенні він посів І місце в заліку у віці до 14 років і ІІ місце у віці до 18 років.

Зараз вихованець будує радіокерований пілотажний літак і готується до Кубку України з авіамодельного спорту в класі F-3-A, де буде змагатися з дорослими спортсменами.


/Files/images/deti/1/IMG_7292.JPG Ірина Ралко – вихованка студії естрадного вокалу «КОНСОНАНС».

Керівник Лабенська Л.В.

Ірина займається естрадним вокалом з 2012 року і проявила себе за цей час як старанна, надійна, творча і креативна особистість. Іра – переможниця і лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів-конкурсів «Зоряні октави», «Крок до успіху», «Спадщина предків», «Діти – квіти України! Місія честі, любові й добра».

У 2015 році 15 грудня гідно представила свою країну на міжнародній виставці «Зустріч цивілізацій: Туніс – Україна» в рамках міжнародного проекту «Культурна спадщина світу Скарби України», що проходила у київській галереї «Печерська».

Головне для Іринки – ніколи не зупинятися, та з оптимізмом рухатися вперед!


/Files/images/deti/1/IMG_7282.JPG Ганна Васильченко - вихованка студії естрадного вокалу «КОНСОНАНС».

Керівник Лабенська Л.В.

Аня – наймолодша вихованка студії, займається вокалом з 6 років. Працелюбність, любов до музики, та завжди добрий настрій допомагають Анюті не відставати від своїх більш дорослих студійців у вокальному мистецтві.

У 2015 році Аня стала лауреатом всеукраїнського дитячого вокально-хореографічного конкурсу-фестивалю «Салют талантів», та всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої краси та творчості «Діти – квіти України! Місія честі, любові й добра». Також, 15 грудня цього ж року гідно представила свою країну на міжнародній виставці «Зустріч цивілізацій: Туніс – Україна» в рамках міжнародного проекту «Культурна спадщина світу Скарби України», що проходила у київській галереї «Печерська»./Files/images/deti/1/1231231233.jpg Кудрявцев Лев – гурток «Художня кераміка»

Керівник Реутова Тетяна Миколаївна

Талановитий. Любить створювати об’ємні вироби, в яких багато дрібних деталей. А також тварин в стані руху. Подобається копітка робота, під час якої навіть не помічає часу.

.


/Files/images/deti/1/17322.jpg Кудельська Оксана – гурток «Художня кераміка»

Керівник Реутова Тетяна Миколаївна

Захоплюється ліпленням «котомініатюр» та фігур-героїв мультсеріалу «Майн Крафт». Добре передає форму предмета, працює в особливій манері, притаманній саме їй. Багато часу приділяє улюбленій справі.

.


/Files/images/deti/1/22221.jpg Долінський Влад – судномодельний гурток

Керівник Наливайко Валерій Савелійович

Здатний, працьовитий вихованець.Ставить перед собою мету і досягає її. Вміє приймати правильні конструкторські рішення. Володіє навиками читання креслень. Прийшов в гурток у 2014 році. За цей час прийняв участь у змаганнях та виборов: Міські змагання – молодша вікова група – 3 місце в класі моделей ЕН-600; у змаганнях на відкритій воді – 3 місце в класі F-2.


/Files/images/deti/1/1.Юля (5).JPG Балалова Юлія - вихованка студії естрадного вокалу «Консонанс»

Керівник Лабенська Людмила Володимирівна

Займається з 2011 року. І за цей час занять проявила себе, як творча і неординарна людина.Юля не тільки бере активну участь у концертній діяльності колективу, але й створює вірші, намагається писати пісні, займається вивченням іноземних мов.

А у майбутньому має намір навчатися у вищому музичному навчальному закладі, щоб потім працювати у сфері мистецтвознавства.

У 2008 році деякі вірші Юлії увійшли до збірки Н. Полтавської «Лицарі надії».


/Files/images/deti/1/3.гах вітя (3).JPG Гах Віктор - вихованець авіамодельного гуртка

Керівник Назаренко Леонід Іванович

Пятий рік відвідує Віктор авіамодельний гурток. За цей час він засвоїв теорію проектування і конструкцію літака, аеродинаміку та матеріалознавство. Це дало можливість за допомогою Леоніда Івановича виготовити не одну модель, починаючи від простих планерів і кордових літаків до радіокерованих кордових моделей. Брав активну участь виготовленні нових моделей класів F-3-P і F-2-B з електродвигуном, які були розроблені, спроектовані, відпрацьовані технології у авіамодельній лабораторії ЦТДЮ. П’ять разів Віктор посідав призові місця у змаганнях на Першість міст Києва з авіамодельного спорту.


/Files/images/deti/1/4. Альоша (3).JPG Гах Олексій – вихованець авіамодельного гуртка

Ще у дошкільному віці Олексій прийшов у авіамодельний гурток. Із захопленням займається створенням нових моделей літаків. У 2009 р. отримав диплом як найменший учасник змагань. На той час йому виповнилося 6 років. З кожним роком зростає рівень його майстерності. У змаганнях цього року він виступив з двома моделями, які принесли необхідні бали до командного заліку і команда посіла призове 3-є місце.


/Files/images/deti/1/5. гах коля (1).JPG Гах Микола – вихованець авіамодельного гуртка

Як і його брат-близнюк Олексій прийшов у гурток у дошкільному віці. І теж отримав диплом як найменший учасник змагань. У цьому році на міських змаганнях його моделі внесли вагомий внесок до командного заліку і у результаті команда посіла призове 3-є місце. Як і Олексій брати рівняються на свого старшого брата Віктора.


/Files/images/deti/1/6 ященко мирослава (1).JPG Ященко Мирослава – вихованка Зразкового ансамблю сучасного танцю «Едельвейс», керівник ансамблю Рахуба Олена Семенівна.

Творча, талановита, яскрава дівчина. Займається в колективі 7 років, має велике бажання до вдосконалення своєї майстерності. Завдяки її участі у конкурсі «Музичне сузір’я» середня група Зразкового ансамблю «Едельвейс» посіла почесне друге місце.


/Files/images/deti/1/7. Лещенко Лена.JPG Лещенко Олена – вихованка Зразкового ансамблю сучасного танцю «Едельвейс», керівник ансамблю Рахуба Олена Семенівна.

Обдарована, творча особистість, має своє бачення під час постановки нової хореографічної композиції, дає цікаві пропозиції щодо постановки номеру. Змалку, з 5 років і по цей час, займається у колективі.


/Files/images/deti/1/8. кольчук борис (2).JPG Кальчук Борис – вихованець Зразкового ансамблю сучасного танцю «Едельвейс», керівник ансамблю Рахуба Олена Семенівна.

Всебічно розвинута дитина, займається музикою (грає на духовних інструментах), східними видами єдиноборства, танцює в колективі Зразкового ансамблю «Едельвейс» 7 років. Разом з ним займається і молодший брат. Завдяки його участі у конкурсі «Соняшник» середня група Зразкового ансамблю «Едельвейс» посіла почесне першу місце.


/Files/images/deti/1/9.васильченко олена ізаак (4).JPG Васильченко Олена - Студія образотворчого мистецтва та дизайну

Керівник Ізаак Лариса Іванівна.

Олена навчається у студії 9 років. Її талант вирізняється самобутністю, оригінальністю творчих ідей. З кожним роком її майстерність вдосконалюється. Олена має першість у багатьох Всеукраїнських конкурсах, фестивалях. У 2012 році вона отримала перше місце з більш ніж 10 тисяч робіт у Міжнародному конкурсі «Дружать діти на планеті» і як нагороду – поїздку до Литви, де вона активно вивчала культуру литовського народу. У рамках передачі «Віра, надія, любов» Першого національного телеканалу Васильченко Олена і Трегуб Катерина розповідали про свої враження від поїздки до Литви українській аудиторії.


/Files/images/deti/1/10.трегуб катя (2).jpg Трегуб Катерина - Студія образотворчого мистецтва та дизайну,

Керівник Ізаак Лариса Іванівна.

Займається у студії 4 роки. Працює наполегливо, кмітливо вирішує творчі задачі. Для своїх картин виконує багато ескізів на базі історичних, етнографічних матеріалів. Вправно використовує ІТ-технології у розробці власних дизайнерських друкованих видань. Має першість у Всеукраїнському конкурсі «Знай і люби сій край», третє місце у Міжнародному конкурсі «Дружать діти на планеті». Її плакат «Здружилася Рута з калиною» надруковано у Міжнародному каталозі. Неодноразово роботи Катерина виставлялись у мистецьких галереях Києва.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Кiлькiсть переглядiв: 0