/Files/images/deti/2/Петрусь.jpg 1. Петрусь Олександр - вихованець клубу картингистів «Веркон»

Керівник Рябикін Іван Васильович

Ще з 2004 року Олександра привів до клубу старший брат. З першого дня хлопець порозумівся не лише з ровесниками, але й з токарним та фрезерним верстатом, вивчав складові картингу, ремонтував техніку, знаходив способи унікального її вдосконалення. Наполегливість та працелюбність привела хлопця до участі у різних етапах змагань всеукраїнського рівня, визначила професійне майбутнє.


/Files/images/deti/2/Костенко.jpg 2. Костенко Олександр - вихованець клубу картингистів «Веркон»

Керівник Рябикін Іван Васильович

Два роки поспіль поглиблене вивчення предметів в рідному ліцеї Саша поєднує ремонтом та експлуатацією картингів в клубі. Так швидко та майстерно налаштовувати технічні вузли та деталі хлопець навчився на заняттях. Знання машин та їх двигунів дозволили вихованцю приймати участь у змаганнях та перемагати.


/Files/images/deti/2/PB170065.JPG 3. Сироватко Роман, Костюк Сергій – вихованці клубу картингистів «Веркон»

Керівник Рябикін Іван Васильович

Хлопці створили раціоналізаторський проект «Молоток для монтажно-демонтажних робіт», з яким на міському конкурсі проектів зайняли перше місце.

Сироватко Роман з 2008 року у клубі, учень Міжрегіонального вищого профтехучилища автотранспорту. Картингіст, механік, раціоналізатор.

Костюк Сергій у клубі картингістів «Веркон» з 2009 року, навчається у Київському транспортно-економічному коледжі, хороший картингіст та механік. Сергій виготовив свій карт, допомагає товаришам у роботі на верстатах, має раціоналізаторські здібності.


/Files/images/deti/2/павленко.jpg 4. Павленко Олександра – член наукового товариствп ЦТДЮ

Керівник Костирко Світлана Василівна

Ще в дитинстві Олександра впевнено заявила батькам про бажання виступати на сцені. Завдяки працелюбності та старанності дівчина отримувала нагороди на конкурсах та фестивалях за досконалість та витонченість спортивного танцю. З часом додалися захоплення та уподобання в галузі гуманітарних наук – історії, літератури та журналістики. Все встигає наша вихованиця - і статті писати,і вірші декламувати та й з історичними джерелами познайомитися. Так два роки поспіль Саша досліджує та популяризує нові сторінки історії Святошинського району міста. Її творчі доробки в Малій академії наук займають лише призові місця.


/Files/images/deti/2/PB170076 1.JPG 5. Борейко Ольга, Бойко Вікторія, Гудзь Валерія – вихованки гуртка «Дизайн одягу та аксесуарів»

Керівник Олексієнко Альона Миколаївна

Дівчата навчаються в 9 класі школи № 72. В ЦТДЮ створили колекцію одягу «Від витоків до сьогодення» з якою вибороли друге місце на міському конкурсі проектів.

Борейко Ольга – творча особистість, жвава, активна, вивчає англійську, займається акробатикою. В школі бере участь у всіх конкурсах та святах, має друге місце у конкурсі міс «Осінь-2012», де представила плаття із колекції Трипілля.

Бойко Вікторія захоплюється модою (хобі – англійська мода), надає перевагу стилю рок, в роботі – уважна до деталей, виконує її якісно.

Гудзь Валерія любить малювати, створює цікаві аксесуари, ескізи, оригінальні моделі., вивчає основи макіяжу.


/Files/images/deti/2/Марченко.jpg 6. Марченко Влад – вихованець судномодельного гуртка

Керівник Наливайко Валерій Савелійович

Влад має різноманітні інтереси: захоплюється технікою, декламуванням, любить природу. Влад має прекрасні ораторські здібності, може переконати будь-кого у важливості справи, якою він захоплюється.

Вихованець судномодельного гуртка, на міському конкурсі захищав проект «Радіокеровані моделі з картону» і завоювали перше місце.


/Files/images/deti/2/Яременко.jpg 7. Яременко Маргарита – вихованка судномодельного гуртка

Керівник Наливайко Валерій Савелійович

Маргарита однокласниця і товаришка Влада, захоплюється

судномоделюванням, і не просто захоплюється, а бере участь у змаганнях. Рита гарно володіє мовою, тому завжди може захистити справу якою займається.

Вихованка судномодельного гуртка, на міському конкурсі захищала проект «Радіокеровані моделі з картону» і завоювали перше місце.


/Files/images/deti/2/Ященко 2.jpg 8. Ященко Мирослава – виконавиця проекту «З голосу нашої Кліо – «Герої козацької доби», перше місце на міському конкурсі проектів. Його підготовка – це результат значної дослідницької роботи, яку продовжує і зараз, готуючи реферат на цю тему. Найулюбленіший вид рукоділля – витинанка, один із найдавніших видів. Шостий рік навчається в гуртку рукоділля «Світ захоплень».

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Кiлькiсть переглядiв: 0