1. Руденко Єлизавета – вихованка гуртка рукоділля «Світ захоплень»

Керівник Ігнатенко Лідія Петрівна.

Лізочка четвертий рік відвідує гурток. Має пристрасть до нових технік «квілінг», «пергамано», «ай ріс фолдінг» та ін. Її роботи у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Знай і люби свій край» протягом усіх років посідали призові місця (має 12 дипломів). У рамках Міжнародної виставки «Українського тижня мистецтв» Асамблея мистецтв Кубок України з художньої творчості виборола два перших місця. У конкурсі «Податки очима дітей» виборола перше місце у міському етапі та Диплом за оригінальність розкриття теми у всеукраїнському етапі. Брала участь у 2-х етапах міського проекту «Віхи української культури» - Трипіллі, Скіфо-сарматської доби. Готувала реферат у рамках МАН, на захисті якого посіла третє місце. Є постійним учасником міських проектів ново-технічного й декоративно-ужиткового напрямку.

2. Проніна Антоніна – вихованка гуртка рукоділля «Світ захоплень»

Керівник Ігнатенко Лідія Петрівна.

Тонічка відвідує гурток третій рік. Із задоволенням виконує роботи у техніках «квілінг», «бісероплетіння», «ізонитка».

Брала участь у 2-х етапах міського проекту «Віхи української культури» - Трипіллі, Скіфо-сарматської доби. Її роботи у всеукраїнській виставці-конкурсі «Знай і люби свій край» протягом усіх цих років посідали призові місця.

3. Погребняк Карина – вихованка гуртка рукоділля «Світ захоплень»

Керівник Ігнатенко Лідія Петрівна.

Навчаючись у гуртку перший рік, проявила себе як творчу особистість. Крім того, що оволоділа за цей період усіма техніками рукоділля, яким навчаються у гуртку, бісерні роботи вона виконує за власно складеними схемами, що не завжди можливо і для вихованців з більш тривалим роком навчання.

4. Скрипов Іван - студія образотворчого мистецтва та дизайну

Керівник Ізаак Лариса Іванівна.

Ванічка навчається у студії з 4-х років. Він є переможцем Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край», переможець міських, шкільних конкурсів, фестивалів. Має сертифікат ООН. Переможець V Всеукраїнської виставки-фестивалю “Обдаровані діти України». Каталог цієї виставки має його роботу «Портовий сторож». Неодноразово виставляється у мистецькій галереї м. Києва. Крім того цей хлопчик має розвинений художній академічний інтелект.

5. Скрипова Євгенія - студія образотворчого мистецтва та дизайну

Керівник Ізаак Лариса Іванівна.

Неодноразовий переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край», учасник Міжнародного дизайнерського конкурсу «Авто моєї мрії». Женя є переможцем V Всеукраїнської виставки-фестивалю “Обдаровані діти України»,її робота «Скіфська доба» надрукована у каталозі цієї виставки. Картинки юної художниці експонувались у мистецькій галереї м. Києва. Свій допитливий, наполегливий, яскравий характер Євгенія відображає у своїх творчих пошуках. Навчається у студії 6 років.

6. Зварич Віталій - студія образотворчого мистецтва та дизайну

Керівник Ізаак Лариса Іванівна.

Віталій навчається у студії чотири роки. Він є лауреатом Всеукраїнських, міських конкурсів. Графічна робота юного художника була надрукована в іноземному журналі «Germiti» за 2011 рік. Він є переможцем V Всеукраїнської виставки-фестивалю “Обдаровані діти України». Картина Віталія «Переможець» виставлялась на декількох Всеукраїнських виставках, у тому числі і в Національному музеї літератури України в м. Києві у 2012, також була надрукована у каталогах виставок.

7. Шевченко Павло – гурток «Конструювання повітряних зміїв»

Керівник Дідківський Сергій Валентинович

Павло займається у гуртку з 3 роки. Він є лауреатом міжнародного та міських фестивалів. Під час збирання конструкції моделей повітряних зміїв Павло проявив себе здібним до технічного творчого мислення. Окремі раціоналізаторські пропозиції Павла при складанні каркасів зміїв дозволили гуртківцям оптимізувати процес збору моделей. Павло має бажання у майбутньому пов’язати свою професійну діяльність з авіацією, надихаючи свого керівника на творчу діяльність.

8. Логвин Кіріл - Творча студія "Арт-погляд"

Керівник Мокхтарі Каріма Мохамедівна

Кірілу 5 років, у студії займається три місяці. За цей короткий строк хлопчик проявив себе як яскраву творчу особистість із своєрідним чітким баченням робот на задані теми. Обережно та зосереджено виконуючи свої перші шедеври, хлопчик розкривається як справжній митець. Здається, що яку техніку роботи Кірілу не запропонували б, всюди проявиться його креативний хист.


9. Коваленко Олена - Творча студія "Арт-погляд"

Керівник Мокхтарі Каріма Мохамедівна

Найстарша вихованка у своїй групі. Акуратна та цілеспрямована дівчинка. Займається у багатьох творчих гуртках з різних напрямів, а творчу студію «Арт-погляд» полюбила саме за цикл роботи ліплення з солоного тіста. Проте притаманні студії заняття, де дітям дається можливість творити не за шаблонами, а за фантазією - особливо захоплюють увагу та викликають інтерес Оленки до кожного заняття. У роботах Оленки чітко простежується притаманний лише їй стиль – мініатюрні форми та краса у деталях.

10. Хичій Софія - Творча студія "Арт-погляд"

Керівник Мокхтарі Каріма Мохамедівна

Софія – надзвичайна дівчинка з конструктивним мисленням та надзвичайною уявою. За кілька хвилин може намалювати схему та змайструвати корабель, гончу машину або ще якусь цікаву конструкцію. Софія радісна та дуже ввічлива дитина. На заняттях нерідко розповідає дітям про моральні принципи поведінки й показує позитивний приклад. Дівчинка відрізняється бажанням копіювати машини та різну техніку у своїх роботах.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Кiлькiсть переглядiв: 0