1. Коваленко Наталія – вихованка студії образотворчого мистецтва та дизайну.

Керівник Ізаак Лариса Іванівна.

Навчається у студії з 9 років. Приймала участь у Міжнародних арт-проектах, має першість у Всеукраїнському конкурсі «Творять провідята». Її роботи неодноразово виставлялись на Всеукраїнських, міжнародних Інтернет виставках, мистецькій галереї Києва. Вона має самобутній талант колориту і композиції. Самостійно займається настінним розписом інтер’єру – фресками.

2. Мотренко Костянтин – вихованець студії образотворчого мистецтва та дизайну.

Керівник Ізаак Лариса Іванівна.

Навчається у студії з 5 років. Неодноразовий переможець у конкурсах різних форматів: Всеукраїнських, міських, шкільних. Учасник Міжнародної виставки «Авто моєї мрії». У 2012 році його робота «Захисти природу» була відібрана журі для виставки на Міжнародному Екофорумі, який проходив на Броварському проспекті.

3. Науменко Світлана – вихованка студії образотворчого мистецтва та дизайну.

Керівник Ізаак Лариса Іванівна.

Навчається у студії 2 роки. Має серйозний допитливий, наполегливий характер. У 2012 році вирішила спробувати свої сили у Всеукраїнському конкурсі «Я козацького роду». Отримала перше місце з багатьох тисяч робіт і як нагороду – путівку у козацький табір. Світлана працює над власними картинами, любить троянди, які постійно зображує.

4. Потапова Катерина – вихованка студії образотворчого мистецтва та дизайну.

Керівник Ізаак Лариса Іванівна.

У студії навчається 3 роки. Вона активна творча особистість, яка приймає постійну участь у різних арт-проектах. Має міські нагороди конкурсу «Податки очима дітей», учасник Міжнародного конкурсу «Дружать діти на планеті». Має чудові колоритні картини, які виставлялись на різних виставках, у мистецькій галереї Києва.

5. Яремчук Лада – вихованка студії образотворчого мистецтва та дизайну.

Керівник Ізаак Лариса Іванівна.

В студію прийшла у 7 років. За цей короткий творчий період неодноразово приймала участь у різних художніх виставках, конкурсах. Її робота «Світле і темне» була відібрана на виставку у мерію м. Києва. Є учасником міжнародного конкурсу дизайну автомобіля «Авто моєї мрії».

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Кiлькiсть переглядiв: 0