1. Голоско Даша – вихованка гуртка «Веселі нотки»

Керівник студії Нєкрасова Наталія Вікторівна

В вокальній студії Даша займається три роки. Природа подарувала їй гарні музичні дані. Дівчинка дуже трудолюбива, обдарована, вольова, цілеспрямована, яка не боїться труднощів, бо і в загальноосвітній школі навчається також на вищий рівень. «Я буду співачкою!» - ось її девіз. Любить співати на сцені, дарувати людям красу музики. Бере участь у концертах Будинку творчості. Минулого року стала переможницею фестивалю «Фарос - 2012».

2 .Патрабой Назарій – вихованець студії «Веселі нотки»

Керівник студії Нєкрасова Наталія Вікторівна

Назарій навчається в студії четвертий рік. Талановитий, працелюбний, цілеспрямований, вольовий хлопчик, - розпочату справу доводить до кінця. Він має не тільки гарні музичні дані, а й акторський хист. У нього добре розвинено почуття гумору. Назарій бере активну участь у виступах колективу «Веселі нотки». Наполегливо готується до вокальних конкурсів.

3. Тібірькова Марія – вихованка музично-театрального гуртка «Гармонія»

керівник Здітовецька Іна Зигмундівна.

Марія чи просто Машенька, так ласкаво називають цю дівчинку всі гуртківці, завжди усміхнена, привітна, бездоганно вихована дівчинка. Прийшла навчатись у музично-театральний гурток п’ять років тому. Цілеспрямована, наполеглива в роботі, завжди старанна. Не було жодного випадку, щоб вона не підготувала домашнього завдання чи запізнилась на заняття.

Створені нею сценічні образи завжди яскраві і неповторні, надовго запам’ятовуються глядачам. Її чарівний голосочок не може залишати байдужим жодного слухача. Її виступи завжди емоційні, вражаючі. І цей успіх результат не тільки природної обдарованості, але й великої праці. Марія – «бджілка-трудівничка» - так називає її педагог.

Нехай щастить нашій «зірочці» Марії Тібірьковій. І на її творчій ниві розквітають яскраві і неповторні квіти юного таланту.

4. Тіщенко Вероніка – вихованка гуртка “СВІТ ФОТОГРАФІЇ”

Керівник Турчин Світлана Іванівнаю

Творча, талановита, відповідальна та яскрава дівчина. Швидко оволоділа прийомами фотозйомки, вже на початку занять проявила вміння побудувати композицію і підібрати освітлення. Але крім творчих здібностей слід відзначити її дисциплінованість, наполегливість і увагу до деталей – а це вже є риси майбутнього професіонала. Щоб одержати цікаві кадри готова працювати не зважаючи на будь-яку погоду, знімає у мороз, снігопад, у дощ під парасолькою.

5. Мельник Володимир – вихованець гуртка «Різьблення по дереву»

Керівник гуртка Путов Геннадій Сергійович

Навчається у гуртку перший рік. За цей час проявив себе активною, думаючою особистістю. Артемка засвоїв роботу усіма інструментами, зумів виготовити 5 виробів, які за складністю програмового матеріалу відповідають третьому, четвертому рокам навчання за програмою основного рівня навчання. Взяв активну участь у міському проекті «Київська Русь».

6. Мансур Айман – вихованець гуртка «Різьблення по дереву»

Керівник гуртка Путов Геннадій Сергійович

Навчається у гуртку перший рік. У свої 9 років він зумів виготовити чотири вироби за складністю, яка передбачена основному рівню програми. Контурна різьба по дереву – складна техніка різьблення навіть для дитини старшого віку. Його вітрильник виготовлений контурною різьбою заслуговує на увагу.

7. Потапов Дмитро – вихованець гуртка «Різьблення по дереву»

Керівник гуртка Путов Геннадій Сергійович

Дмитрик навчається у гуртку перший рік. За цей період навчання виявив себе талановитою особистістю, засвоїв техніку не лише контурної, але й об᾽ємної різьби, що є випередженням вимог навчальної програми. Його вироби дуже якісні і вирізняються оригінальністю.

8. Міхеєв Нікіта – вихованець студії бальної хореографії «Лінія танцю»

Керівник Дацюк Ірина Степанівна

Нікіта займається в студії всього трохи більше двох років – від початку часу заснування студії. Тоді шестирічний Нікіта сам привів свою маму до студії, бо хотів займатися саме бальними танцями. Вже за рік Нікіта разом з партнеркою почали приймати участь у танцювальних змаганнях і займати призові місця, та навіть посіли почесне третє місце у змазаннях на Кубок України серед школярів та студентів. Цієї весни він разом зі своєю партнеркою окрім турнірів приймали участь у міжнародному фестивалі «ArtTalentFest 2013» та, посівши почесне друге місце, здобули спеціальну нагороду «Правильна ніжка». Нікіта не збирається зупинятися на досягнутому, а завдяки його наполегливості та таланту в нього попереду велике майбутнє.

10. Дерев’янко Юлія – вихованка студії бальної хореографії «Лінія танцю»

Керівник Дацюк Ірина Степанівна

Юля – наймолодша і дуже талановита вихованка студії, вона хоч і займається лише півроку, але вже активно приймає участь у концертах.

Незабаром на Юлю чекають її перші змагання з бальних танців, і в неї все вийде!

11. Ландвитович Анастасія – вихованка студії бальної хореографії «Лінія танцю»

Керівник Дацюк Ірина Степанівна

Анастасія займається в студії всього третій рік – від початку часу заснування студії. Настя дуже обдарована, наполеглива та творча дівчина. За час навчання в студії Настя приймала участь у змаганнях та турнірах, а з її участю ансамбль старшої групи двічі посідав перше та друге місце у змаганнях Есмеральда 2012 та Шоколадниця 2013. Найближчим часом Анастасія планує розпочати заняття музикою задля розвитку її музичного таланту.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Кiлькiсть переглядiв: 0