1. Тіщенко Вероніка – вихованка гуртка “СВІТ ФОТОГРАФІЇ”.

Керівник гуртка Турчин Світлана Іванівна

Швидко оволоділа прийомами фотозйомки, вже на початку занять проявила вміння побудувати композицію і підібрати освітлення. Але крім творчих здібностей слід відзначити її дисциплінованість, наполегливість і увагу до деталей – а це вже є риси майбутнього професіонала. Щоб одержати цікаві кадри готова працювати не зважаючи на будь-яку погоду, знімає у мороз, снігопад, у дощ під парасолькою.

2. Марія Бондар – вихованка клубу веселих та кмітливих «ZANOZA»

Керівник гуртка Герасимчук Михайло Михайлович

Весела, завзята, непередбачувана у команді є об’єктом поваги та компліментів з боку хлопців. Адекватно реагує на жарти в свою адресу. Захоплюється вокалом та танцями. В команді вже понад 5 років. З нею сміливо можна йти в розвідку.

3. Музика Олег – вихованець клубу веселих та кмітливих «ZANOZA»

Керівник гуртка Герасимчук Михайло Михайлович

Олег обдарований, творчий, талановитий, відповідальний та яскравий юнак. Завжди надійний та серйозний, а коли відкриває рота – то всі навкруги хапаються за животи. Говорить рідко але мітко. Майбутній комік України.

.4 Скрипець Олександр – вихованець клубу веселих та кмітливих «ZANOZA»

Керівник гуртка Герасимчук Михайло Михайлович

Ідейний надихач та майстер імпровізації. Відповідальний та цілеспрямований. Жартує як на сцені, так і у житті, з гумором дивиться на будь які проблеми. Посміхається частіше ніж дихає.

5. Святненко Віктор – вихованець клубу веселих та кмітливих «ZANOZA»

Керівник гуртка Герасимчук Михайло Михайлович

Людина з великої літери. Коли він виходить на сцену то займає простір не лише своєю масою а й природною привабливістю. Добродушний від п’яти і до вух. За ним вся команда відчуває себе, як за кам’яною стіною.

6. Собінов Володимир – вихованець клубу інформаційних технологій «Атлант»

Керівник гуртка Панасюк Альона Сергіївна

Володимир – творча, обдарована дитина. Має незвичайну просторову уяву та фантазію, що дозволяє йому створювати неймовірні 3D – моделі різноманітних об’єктів у таких програмних пакетах, як Cinema 4D та 3D Maх. Володіє великим творчим потенціалом та чудовою логікою. За короткий час навчання у гуртку показав себе як старанну та талановиту особистість.

7. Довбиш Роман – вихованець клубу інформаційних технологій «Атлант»

Керівник гуртка Панасюк Альона Сергіївна

Роман у клубі із самого початку його створення. Всесторонньо розвинений та здібний юнак. Найкраще проявив себе у створенні двохвимірної графіки 6 програмі Photoshop. Має неординарне мислення, наполегливий та ініціативний, винахідливий і креативний. Добре проявляє себе у програмуванні і у розробці трьохвимірної графіки.

8. Колесніченко Олександр – вихованець клубу інформаційних технологій «Атлант»

Керівник гуртка Панасюк Альона Сергіївна

Саша найініціативніший у своїй групі. Самостійний та талановитий. Постійно намагається вдосконалити свої знання та навички, що яскраво ілюструє його старанність та наполегливість. Найбільше полюбляє трьохвимірну графіку. Його 3D – моделі та анімації створені за допомогою програмного пакету Cinema 4D, вражають своєю оригінальністю та креативністю.

9. Журавльов Назар – вихованець гуртка «Різьблення по дереву»

Керівник гуртка Путов Геннадій Сергійович

Назар навчається у гуртку перший рік. За цей час проявив себе творчою, думаючою особистістю. Засвоїв роботу усіма інструментами, зумів виготовити 6 виробів, які за складністю програмового матеріалу відповідають третьому, четвертому рокам навчання за програмою основного рівня навчання. Взяв активну участь у міському проекті «Київська Русь».

10 .Росляков Олександр – вихованець музичної студії «Чарівні струни»

Керівник гуртка Стукало Андрій Вікторович

Саша навчається в музичній студії третій рік. Талановитий, працелюбний, цілеспрямований, вольовий юнак, - розпочату справу завжди доводить до кінця. Він має не тільки гарні музичні дані, а й акторський хист. У нього добре розвинене почуття гумору. Олександр бере активну участь у концертах.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Кiлькiсть переглядiв: 0