1. Гах Тетяна - Школа образотворчого мистецтва «Палітра»

Керівник Кузьменко Анеля Йосипівна.

Дівчина з багатодітної сімї ,- обдарована, творча, талановита, відповідальна та яскрава. Її здібностям до роботи можна лише по-доброму позаздрити: все встигає: живопис, музична школа, співи на хорах у церкві. Скрізь-перша! І у навчанні в школі –теж.

Тетяна з легкістю бере першість у багатьох Всеукраїнських, міських, районних конкурсах, фестивалях, міських виставках. У себе, в Коцюбинському від міської адміністрації міста вона отримала за свою обдарованість Диплом, як найуспішніша серед усіх.

Приймала активну участь у колективній проектній роботі, за яку колектив отримав 1 місце по місту Києву. Виконавиця оригінальних, тільки їй притаманних чудових композицій до міських виставок-конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Віхи української історії»

ЇЇ обдарованість була відмічена Міністром освіти і науки І. О. Вакарчуком, Президентом Академії наук України В.Г. Кремень та президентом Малої Академії наук України С. О. Довгий.

А у майбутньому має намір навчатися у вищому художньму навчальному закладі, щоб потім працювати у сфері мистецтвознавства.

2. Купрієнко Юлія - Школа образотворчого мистецтва «Палітра»

Керівник Кузьменко Анеля Йосипівна.

Обдарована, творча, талановита, відповідальна та яскрава дівчина. Перший рік навчання – і впершеГран-прі в Будинку Художників за «Зимовий пейзаж» у Всеукраїнському конкурсі живопису, робота поїхала до Італії на Міжнародний конкурс.

Виконавець виставкових експонатів до міських виставок-конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Віхи української історії»: Культури Київської Русі, за яку колектив отримав Гран-Прі по місту Києву.

Юлічка має приймає участь у всеукраїнських, міських, районних конкурсах, фестивалях.

3. Левченко Артем - Школа образотворчого мистецтва «Палітра»

Керівник Кузьменко Анеля Йосипівна.

Обдарований, творчий, талановитий хлопчик. Йому притаманні точність у виконанні у живопису.. Другий рік навчання – і впершеДруге місце в Будинку Художників за «Осінній пейзаж» у Всеукраїнському конкурсі живопису, робота поїхала до Італії на Міжнародний конкурс.

Виконавець виставкових експонатів до міських виставок-конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Віхи української історії»: Культури Київської Русі, за яку колектив отримав Гран-Прі по місту Києву.

4 .Павловський Богдан - Школа образотворчого мистецтва «Палітра»

Керівник Кузьменко Анеля Йосипівна.

Творчість, яскравість, талановитість, доброта- притаманні цьому юнакові, що має харизму до відповідальності в роботі та бути при цьому найкращим. Його композиції- це джерело самобутності , авторський підхід до змісту роботи, яскраві та цікаві за виконанням. Його «руку» можно впізнати у всіх його роботах.

Крім того без його допомоги оформляти виставки не можливо, тому і , користується повагою учнів та старшого покоління. Не відмовляє у конструкторській роботі над створенням нових експонатів для колективної роботи на виставках.

Займається в школі 3 роки, має велике бажання до вдосконалення своєї майстерності, яка з кожним роком росте.

Крім живопису найкраще вдається робота з креслення та з дизайну інтер’єрів, з декоративно-ужиткового напрямку, паперопластики, об”ємних форм- макетів, які сам і конструює .

Богдан має дипломи та грамоти. Його роботи можливо було побачити в павільйонах Експоцентру України, на Хрещатику.

Виконавець виставкових експонатів до міських виставок-конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Віхи української історії»: відповідально поставився до: Скіфсько-сарматської доби(різьблення гіпсу), Культури Київської Русі(холодний батік, триптих), за яку колектив отримав Гран-Прі по місту Києву.

А у майбутньому має намір навчатися у вищому художньому навчальному закладі, щоб потім продовжувати почату справу- створювати красу.

5. Левнівський Ярослав – вихованець гуртка електро-механічної іграшки «ПТМ»

Керівник гуртка Шестопалов Дмитро Констянтинович

Ярослав прийшов до гуртка електро-механічно іграшки в 2012 році. Під час занять у гуртку проявив здібності у винахідливості і конструюванні моделей. Приймав активну участь у конкурсах з ПТМ та судно модельних змаганнях.

6. Пастернак Надія – вихованка гуртка судномоделювання

Керівник гуртка Шестопалов Дмитро Констянтинович

Надійка прийшла у гурток судномоделювання у 2013 році. Під час занять у гуртку проявила наполегливість, старання і допитливість. Швидко освоїла основи будування судномоделей. У 2013 році приймала участь у конкурсі з ПТМ та судно модельних змаганнях.

7. Луцко Максим – вихованець судномодельного гуртка

Керівник гуртка Наливайко Валерій Савелійович

Максим одногрупник та товариш Маргарити і Влада. Давно захоплюється судномоделюванням, і не просто захоплюється, а й бере участь у змаганнях. Максим гарно володіє володіє мовою, тому завжди може захистити справу якою займається. Вихованець судномодельного гуртка на міському конкурсі захищав проект «Радіокеровані моделі з картону» та завоював «гран-прі» з групою товаришів по проекту «Київська Русь».

8. Близнюк Артем – вихованець гуртка «Різблення по дереву»

Керівник гуртка Путов Геннадій Сергійович

Артем навчається у гуртку перший рік. За цей час проявив себе активною, думаючою особистістю; засвоїв роботу усіма інструментами, зумів виготовити 5 виробів, які за складністю програмового матеріалу відповідають третьому, четвертому рокам навчання за програмою основного рівня навчання. Взяв активну участь у міському проекті «Київська Русь».

9. Мацарська Анна – вихованка спортивно-танцювального ансамблю «Стелз»

Керівник гуртка Григор’єва Ірина Леонідівна

Аня в ансамблі займається з шести років. За цей час проявила себе як відповідальна, старанна, творча дитина. Має дуже гарні організаторські здібності.

10. Григор’єва Валерія – вихованка спортивно-танцювального ансамблю «Стелз»

Керівник гуртка Григор’єва Ірина Леонідівна

Валерія займається в ансамблі з п’яти років. За цей час проявила себе як весела, активна, кмітлива та творча дитина. Має дуже гарні акторські здібності.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Кiлькiсть переглядiв: 0