ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

/Files/images/glavnaya/IMG_4378.JPG

/Files/images/5.jpg


Доброго дня шановні батьки та вихованці!

На разі зі ситуацією, яка склалась у нашій країні ми працюємо дистанційно.

Але карантин нам не заважає розвиватись та йти до своїх цілей, тому ми прагнемо разом з Вами до вершин.

Приєднуйтесь до нашої сторінки на facebook, ми не зупиняємось, а йдемо далі, танцюємо, читаємо, малюємо та вчимось новому он лайн.

Наші вихованці не відпочивають на карантині . Завдання роздані, діти тренуються))))
Приєднуйтесь до флешмобу "Як ти займаєшся на Карантині"?

  • Зразковий художній колектив "Майстерня живопису та дизайну "Палітра" дистанційно готують роботи одразу для декількох конкурсів: Міський конкурс "Первоцвіти під охороною", Всеукраїнський конкурс мистецтв "Україна - країна талантів - 2020", Всеукраїнський фестиваль "Чисті роси", V Національний конкурс дитячого малюнку "Лицарський вчинок" та участь у міжнародному конкурсі, Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв "Морська фантазія", Всеукраїнський конкурс "Знай і люби свій край", Всеукраїнський конкурс "За нашу свободу", Конкурс "Політ до місяця і далі", Виставка дитячої творчості "Кольорова музика Володимира Івасюка до 50-річчя створення пісні "Червона рута".
  • Малюки студії "Дошколярик" теж продовжують навчання. Пропонуємо зробити завдання в зошиті Весна та поєднати з художньою творчістю. Отже: зошит Весна переходимо на с 6-7 "Перші весняні квіти" та "Рослини навесні" Зверніть увагу, що проліски і підсніжники-це різні квіти. Проліски сині, підсніжники білі, але вони всі відносяться до первоцвітів. Разом з нашим педагогом Наталією Загоняйло пропонуємо зробити підсніжники своїми руками. Адже усі первоцвіти занесені до Червоної книги, тому рвати їх заборонено, а купляючи їх у продавців ми теж сприяємо їх зникненню
  • Приєднуйтесь до гуртківців ОСНОВИ IT та Курсу мікроелектроніки. В нас гарна новина - нарешті зявились нові цікаві конструктори. З керівником гуртка Віталієм Кондрачем в Експеременті N1 ми познайомимось з одним із найпоширенішим радіоелементів РЕЗИСТОРОМ, детально розглянемо послідовне зєднання резисторів та навчимось розраховувати, а також, вимірювати за допомогою мультиметра загальний опір електричного ланцюга. Переходьте на наш youtube канал і навчаємось далі)

Переходьте на нашу сторінку у facebook, Ваc чекають цікаві матеріали всіх гуртків, сторінка психолога з цікавими та пізнавальними статтями, хореографія, гімнастика, handmade та багато іншого.

Бажаємо всім здоров'я, позитивного настрою та внутрішнього спокою.

/Files/images/123.jpeg

Запрошуємо навчатися!

centr-tvorchostі-dіtej-ta-junactva/Files/images/steam2.jpg

Запрошуємо на навчання до STEAM - лабораторії ЦТДЮ


Шановні діти та батьки!

Двері нашого закладу гостинно відкриті для тих, кто хоче навчитися малювати та співати,танцювати, конструювати, створювати моделі літаків та кораблів, мріяти і втілювати у життя свої мрії.


Галерея "Smart-device 23-24.11.19"